Profesjonalne usługi

Profesjonalne usługi

 

Dzięki naszym firmowym wyspecjalizowanym ekipom parkieciarskim oferujemy Państwu kompleksową obsługę związaną z profesjonalnym wykonaniem podłóg drewnianych i konserwacją. Ponieważ pracujemy na bezpyłowych najnowszej generacji maszynach Firmy LAGLER, FESTOOL wspomaganymi dodatkowo przemysłowymi odkurzaczami, nasza praca przebiega SZYBKO, CZYSTO i co najważniejsze z bardzo dobrym EFEKTEM!!

Podejmujemy się dużych inwestycji i nietypowych projektów ponieważ wciąż udoskonalamy naszą kadrę parkieciarską, wysyłając naszych pracowników na szereg szkoleń podnosząc ich umiejętności i wiedzę o najnowsze technologie.

Oferujemy Państwu kompleksowe obsługi: przygotowanie podłoża, montaż podłóg, cyklinowanie bezpyłowe, lakierowanie lub olejowanie, montaż listew oraz konserwacj. Bierzemy przykład i wymieniamy się radami z naszą konkurencją z całej Polski. Zaopatrujemy również parkieciarzy pracujących na naszym rynku dla których również przeprowadzamy szkolenia.

Decydując się na współpracę z nasza firmą maja Państwo gwarancję jakości, niezmienność cen, oraz wyręczamy naszych klientów z zaopatrzeniem i koordynacją prac z innymi wykonawcami.

realizacje_600referencje_600certyfikaty_i_dyplomy_600galeria_prac_600

Ważne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia X