Profesjonalne usługi

Profesjonalne usługi

Cyklinowanie bezpyłowe oraz olejowanie i lakierowanie podłóg

Oferujemy Państwu kompleksową usługę, która obejmuje przygotowanie podłoża, montaż podłóg drewnianych i parkietów, cyklinowanie bezpyłowe, lakierowanie lub olejowanie podłóg, montaż listew oraz przeprowadzanie prac konserwujących.

Czym jest cyklinowanie bezpyłowe

Zanim zaczniemy cieszyć oczy naszą nową podłogą lub podziwiać podłogę po renowacji, musimy uzbroić się w cierpliwość i przejść etap cyklinowania podłogi. Jeszcze niedawno cyklinowanie, kojarzyło się z tumanami kurzu i wszędobylskiego pyłu. Dzisiaj z pomocą przyszła nam nowa technologia pozwalająca na cyklinowanie bezpyłowe. Od klasycznego procesu obróbki drewnianej podłogi różni się tym, że wykorzystuje się tu maszyny wyposażone w odkurzacz, który w czasie pracy pochłania powstający pył i kurz. Dzięki temu nie musimy martwić się o nadmiar szkodliwego dla naszych płuc kurzu. Samo cyklinowanie to nic innego jak wyrównywanie i wygładzanie powierzchni drewnianej podłogi specjalnymi cykliniarkami.

Dzięki wyspecjalizowanym ekipom parkieciarskim, które zatrudniamy, możemy zaoferować Państwu kompleksową obsługę związaną z profesjonalnym wykonaniem podłóg drewnianych, a także ich konserwacją. Ponieważ pracujemy na najnowszej generacji maszynach firm LAGLER, FESTOOL wspomaganymi dodatkowo przemysłowymi odkurzaczami, nasza praca przebiega SZYBKO, CZYSTO i co najważniejsze z bardzo dobrym EFEKTEM. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług w zakresie cyklinowania bezpyłowego.

Zabezpieczani i konserwacja podłóg

Świadczymy także usługi w ramach konserwacji i renowacji podłóg. Wszystkie ubytki powstałe i odkryte podczas cyklinowania wypełniamy specjalnymi szpachlami. Tak przygotowaną powierzchnie pokrywamy preparatami do gruntowania, a następnie lakierujemy lub olejujemy. Lakierowanie podłóg wykonujemy najlepszymi lakierami z naszej oferty. Do wyboru mamy lakiery do parkietu o różnych parametrach i powierzchniach wykończenia, matowe, z połyskiem i półmatowe. Proponujemy również, bardzo popularną, zwłaszcza w kontekście ekologii usługę olejowania podłóg nowoczesnymi preparatami do olejowania.

Bierzemy przykład i wymieniamy się radami z naszą konkurencją z całej Polski. Zaopatrujemy również parkieciarzy pracujących na naszym rynku, dla których również przeprowadzamy szkolenia. Decydując się na współpracę z naszą firmą mają Państwo gwarancję jakości, niezmienność cen, oraz wyręczamy naszych klientów z zaopatrzeniem i koordynacją prac z innymi wykonawcami.

realizacje_600referencje_600certyfikaty_i_dyplomy_600galeria_prac_600

Ważne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia X