O firmie

O firmie

Dystrybucja i montaż podłóg drewnianych

Poznaj firmę Seba!

Firma Seba posiada 25 letnią tradycję w handlu drewnem i ponad 20 letnią praktykę profesjonalnego montażu podłóg drewnianych. Gwarantujemy Państwu fachową pomoc na każdym kroku realizowania inwestycji. Zaczniemy już na etapie wyboru odpowiedniego typu podłogi drewnianej do Państwa pomieszczeń. Później można liczyć na pomoc naszego parkieciarza. Pracownicy firmy SEBA to nie tylko osoby o dużej wiedzy, ale także bogatym doświadczeniu, które procentuje z każdym kolejnym wykonanym zleceniem.

Nasze wyspecjalizowane zespoły parkieciarskie zadbają aby montaż podłóg, cyklinowanie parkietów, lakierowanie oraz olejowanie podłóg przebiegało na jak najwyższym poziomie. Staramy się, aby każde wykonywane przez nas zlecenie było dopięte na ostatni guzik ? nie lubimy niczego zostawiać przypadkowi.

Sprawdzone produkty od zaufanych producentów

W naszym salonie można wybrać parkiety, podłogi z drewna krajowego i podłogi egzotyczne, deski i podłogi warstwowe, parkiety przemysłowe, podłogi drewniane, deski podłogowe, podłogi bambusowe, deski tarasowe, renomowanych firm: Dąbex, Walczak, Ardi, Finish Parkiet, Barlinek, Tarkett, Abaro, Złoty Sęk.

W sprzedaży posiadamy również całą gamę chemii ? kleje do desek podłogowych, masy wyrównawcze, lakiery do parkietu i oleje do podłóg oraz środki pielęgnacyjne wiodących marek: Bona, Mapei, Uzin, Pallamann, OSMO, Domalux, Hartzlack.

Wszystkie oferowane przez nas produkty to efekt wieloletniej współpracy z licznymi uznanymi na rynku producentami. Staramy się, aby firma SEBA była synonimem solidnych materiałów i rzetelnie świadczonych usług na przykład montażu podłóg drewnianych.

Ważne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia X