Profesjonalne usługi

Profesjonalne usługi

Montaż podłóg drewnianych i ich renowacja

Marzysz o pięknym wykończeniu swojego wnętrza? Oferujemy kompleksową usługę montażu podłóg drewnianych, która obejmuje:

  • przygotowanie podłoża,
  • właściwy montaż podłóg,
  • cyklinowanie bezpyłowe,
  • lakierowanie lub olejowanie,
  • montaż listew.
Czym jest cyklinowanie bezpyłowe?

Zanim zaczniesz cieszyć oczy nową podłogą lub podziwiać powierzchnię po renowacji, musisz uzbroić się w cierpliwość, ponieważ niezbędnym etapem jest cyklinowanie podłogi. Jeszcze niedawno czynność ta kojarzyła się z tumanami kurzu i wszędobylskiego pyłu. Dzisiaj z pomocą przychodzi nowa technologia pozwalająca na bezpyłowe cyklinowanie parkietów gotowych. Od klasycznego procesu obróbki podłogi różni się tym, że wykorzystuje się maszyny wyposażone w odkurzacz, który w czasie pracy pochłania powstający pył i kurz. Dzięki temu nie musisz martwić się o nadmiar szkodliwego dla płuc kurzu. Samo cyklinowanie to nic innego jak wyrównywanie i wygładzanie powierzchni drewnianej podłogi specjalnymi cykliniarkami.

Dzięki wyspecjalizowanym ekipom parkieciarskim, które zatrudniamy, możemy zaoferować kompleksową obsługę związaną z profesjonalnym montażem podłóg drewnianych, a także ich konserwacją. Ponieważ pracujemy przy użyciu maszyn najnowszej generacji – firm LAGLER, FESTOOL, wspomaganych dodatkowo przemysłowymi odkurzaczami, nasza praca przebiega SZYBKO, CZYSTO i co najważniejsze z bardzo dobrym EFEKTEM. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług w zakresie cyklinowania bezpyłowego.

Cyklinowanie bezpyłowe, olejowanie i lakierowanie podłóg

Świadczymy także usługi w ramach konserwacji i renowacji podłóg. Wszystkie ubytki powstałe i odkryte podczas cyklinowania wypełniamy specjalnymi szpachlami. Tak przygotowaną powierzchnię pokrywamy preparatami do gruntowania, a następnie lakierujemy lub olejujemy. Lakierowanie podłóg wykonujemy najlepszymi lakierami z naszej oferty. Do wyboru mamy lakiery do parkietu o różnych parametrach i powierzchniach wykończenia, matowe, z połyskiem i półmatowe. Proponujemy również, bardzo popularną, zwłaszcza w kontekście ekologii, usługę olejowania podłóg nowoczesnymi preparatami OSMO.

Bierzemy przykład i wymieniamy się radami z naszą konkurencją z całej Polski. Zaopatrujemy parkieciarzy, dla których przeprowadzamy również szkolenia. Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskujesz gwarancję jakości, niezmienność cen i szeroki wybór usług i produktów do wyboru.


realizacje_600referencje_600certyfikaty_i_dyplomy_600galeria_prac_600

Ważne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia X